Privātuma noteikumi

Viens no mūsu galvenajiem uzdevumiem, uzturot interneta veikalu, ir nodrošināt mūsu klientu personīgo datu drošību. Mēs neizpaužam trešajām personām personīgo informāciju, kas tika norādīta, veicot pasūtījumus mūsu veikalā, izņemot gadījumus, ja tas ir nepieciešams pasūtījuma noformēšanai un nogādāšanai klientiem.

Lai optimizētu un uzlabotu mūsu interneta veikala darbību, mūsu mājas lapas sistēma vāc tehniskā rakstura informāciju par apmeklētājiem - datora IP adrese, pārlūkprogrammas tips, operētājsistēmas dati un citi parametri. Šī informācija netiek izpausta trešajām pusēm un tiek tikai apkopota statistiskai analīzei.

 

"Labam miegam" mājas lapas apmeklēšanas laikā Jūsu datora sīkfaili tiks saglabāti reklāmas nolūkos, lai mēs varētu labāk saprast Jūsu intereses. Balstoties uz iegūto informāciju, mūsu reklāmas partneris, AdRoll, ļauj rādīt Jums mārketinga aktivitātes citās lapās, pamatojoties uz Jūsu iepriekšējo lapas "Labam miegam" apmeklējumu. Mūsu partneri neievāc personīgu informāciju - Jūsu vārdu, e-pasta adresei, pasta adresi vai telefona numuru. Jūs varat apmeklēt lapu (http://www.networkadvertising.org/choices/), lai izslēgtu Jūsu datoru no AdRoll un viņu partneru mārketinga reklāmām.