Piegādes veidi

Veicam piegādes visā Latvijas teritorijā, kā arī Eiropas Savienībā un pārējā pasaulē. Jūs varat izvēlēties jebkuru no mūsu piegādes veidiem:

1. Latvijas Pasts

Serviss ir pieejams sūtījumiem visā Latvijas teritorijā un pasaulē. Piegādes maksa ir atkarīga no adresāta valsts un pasūtamo komplektu daudzuma (konkrētu piegādes maksu redzēsiet pasūtījuma noformēšanas procesā).Piegādes maksa sūtījumiem uz ārzemēm tiks piemērota saskaņā ar Latvijas Pasts tarifiem (skatīt tarifu kalkulatoru)

Piemēram, viena kokvilnas satīna gultas veļas komplekta piegāde uz Tukumu maksās 3 EUR.

2. pakomatu tīkls Omniva

Serviss ir pieejams sūtījumiem visā Baltijā. Pakomātu atrašanas vietas varat apskatīties šeit . Piegādes maksa ir atkarīga no adresāta valsts un pasūtamo komplektu daudzuma (konkrētu piegādes maksu redzēsiet pasūtījuma noformēšanas procesā). 

Piemēram, viena 3D gultas veļas komplekta piegāde uz Jūrmalu maksās 2 EUR.

3. Kurjerpakalpojumi (tikai Rīgas robežās)

Serviss ir pieejams sūtījumiem tikai Rīgas robežās. Piegādi veicam gan darba dienās, gan brīvdienās, iepriekš vienojoties ar klientu par vēlamo piegādes vietu un laiku. Šis piegādes veids ir BEZ MAKSAS.

 

Pasūtījumus pieņemam katru dienu, bez brīvdienām! Pasta un pakomāta sūtījumus izsūtam tajā pašā dienā, ja pasūtījums ir veikts līdz plkst. 12.00, vai nākamajā dienā, ja pasūtījums ir veikts pēc plkst. 12.00. Piegādes ar kurjeru veicam pēc vienošanās ar klientu.