Apmaksas veidi

1. Apmaksa, preci saņemot. 

Veicot pasūtījumu, pie apmaksas veida izvēlaties "APMAKSA, PRECI SAŅEMOT". Šajā gadījumā par preci varēsiet norēķināties tās saņemšanas brīdī (Latvijas Pasts nodaļā, pakomātā vai pie kurjera - atkarībā no izvēlētā piegādes veida).

Maksājuma veids "APMAKSA, PRECI SAŅEMOT" ir pieejams klientiem Rīgā, pārējā Latvijas daļā esošiem pircējiem, lai izvēlētos šo apmaksas veidu, pasūtījuma summai ir jābūt sākot no 30,- eiro!

2. Bankas pārskaitījums 

Veicot pasūtījumu, pie apmaksas veida izvēlaties "BANKAS PĀRSKAITĪJUMS". Pēc pasūtījuma noformēšanas pabeigšanas mēs uz Jūsu norādīto e-pasta adresi nosūtīsim rēķinu apmaksai. Pēc maksājuma saņemšanas mūsu uzņēmuma kontā, Jūsu pasūtījums tiks nodots izpildei saskaņā ar Jūsu izvēlēto piegādes veidu. Lūgums rēķinu apmaksāt 2 (divu) kalendāro dienu laikā pēc rēķina saņemšanas Jūsu e-pastā, pretējā gadījumā Jūsu pasūtījums var tikt anulēts.

3. PayPal - UZMANĪBU! Dotajā brīdi maksājumus ar PayPal nepiedāvājam!

Veicot pasūtījumu, pie apmaksas veida izvēlaties "PayPal". PayPal ir mūsdienīgs un drošs apmaksas veids iepērkoties internetā, ka arī ir viens no visplašāk izmantojamiem maksājumu veidiem pasaulē. Lai maksātu ar PayPal nav obligāti jābūt PayPal konta īpašniekam, PayPal nodrošina maksājumus arī nereģistrētiem lietotājiem. Mēs esam verificēts (apstiprināts) PayPal servisa dalībnieks.