Apmaksas veidi

1. Apmaksa, preci saņemot (tikai piegādēm Rīgā, ar kurjeru!). 

Veicot pasūtījumu, pie apmaksas veida izvēlaties "APMAKSA, PRECI SAŅEMOT". Šajā gadījumā par preci varēsiet norēķināties tās saņemšanas brīdī, samaksājot kurjeram.

Maksājuma veids "APMAKSA, PRECI SAŅEMOT" ir pieejams TIKAI klientiem Rīgā, kuri ir izvēlējušies piegādi ar kurjeru; pārējos pircējus, kuru preces tiek piegādātas pa pastu vai pakomātiem, lūdzam izvēlēties apmaksas veidu "Bankas pārskaitījums"!

2. Bankas pārskaitījums 

Veicot pasūtījumu, pie apmaksas veida izvēlaties "BANKAS PĀRSKAITĪJUMS". Pēc pasūtījuma noformēšanas pabeigšanas mēs uz Jūsu norādīto e-pasta adresi nosūtīsim rēķinu apmaksai. Pēc maksājuma saņemšanas mūsu uzņēmuma kontā, Jūsu pasūtījums tiks nodots izpildei saskaņā ar Jūsu izvēlēto piegādes veidu. Lūgums rēķinu apmaksāt 2 (divu) kalendāro dienu laikā pēc rēķina saņemšanas Jūsu e-pastā, pretējā gadījumā Jūsu pasūtījums var tikt anulēts.

3. PayPal - UZMANĪBU! Dotajā brīdi maksājumus ar PayPal nepiedāvājam!

Veicot pasūtījumu, pie apmaksas veida izvēlaties "PayPal". PayPal ir mūsdienīgs un drošs apmaksas veids iepērkoties internetā, ka arī ir viens no visplašāk izmantojamiem maksājumu veidiem pasaulē. Lai maksātu ar PayPal nav obligāti jābūt PayPal konta īpašniekam, PayPal nodrošina maksājumus arī nereģistrētiem lietotājiem. Mēs esam verificēts (apstiprināts) PayPal servisa dalībnieks.