Piegādes veidi

Veicam piegādes visā Latvijas teritorijā, kā arī Eiropas Savienībā un pārējā pasaulē. Jūs varat izvēlēties jebkuru no mūsu piegādes veidiem:

 

1. pakomātu tīkls Omniva

LATVIJĀ visi sūtījumi uz pakomātiem tiek piegādāti BEZ MAKSAS!

Serviss ir pieejams arī sūtījumiem visā Baltijā. Pakomātu atrašanas vietas varat apskatīties šeit . Piegādes maksa sūtījumiem un Lietuvu un Igauniju ir atkarīga no adresāta valsts un pasūtamo komplektu daudzuma (konkrētu piegādes maksu redzēsiet pasūtījuma noformēšanas procesā). 

UZMANĪBU! Pakomātu varēsiet izvēlēties pašās pasūtījuma beigās - nospiežot pogu "Pabeigt pasūtījumu", jūs saņemsiet pasūtījuma un samaksas vai tās izveles veida apstiprinājumu; turpat atvērsies speciāls logs, kurā jūs varēsiet izvelēties savu pakomātu. Pasūtījuma un piegādes informācija tiks nosūtīta mums un jums uz e-pastu. Tiem, kas izvēlēsies pie samaksas veida "Bankas pārskaitījums", papildus vēl atnāks e-pasts ar rēķinu apmaksai. 

2. Kurjerpakalpojumi (tikai Rīgas robežās)

Serviss ir pieejams sūtījumiem tikai Rīgas robežās. Piegādi veicam gan darba dienās, gan brīvdienās, iepriekš vienojoties ar klientu par vēlamo piegādes vietu un laiku. Šis piegādes veids ir BEZ MAKSAS.

3. Latvijas Pasts

Serviss ir pieejams arī sūtījumiem, kas ir ārpus Latvijas - Eiropas Savienībā un pārējā pasaulē. Piegādes maksa ir atkarīga no adresāta valsts un pasūtamo komplektu daudzuma (konkrētu piegādes maksu redzēsiet pasūtījuma noformēšanas procesā).Piegādes maksa sūtījumiem uz ārzemēm tiks piemērota saskaņā ar Latvijas Pasts tarifiem (skatīt tarifu kalkulatoru)

Pasūtījumus pieņemam katru dienu, bez brīvdienām! Pasta un pakomāta sūtījumus izsūtam tajā pašā dienā, ja pasūtījums ir veikts līdz plkst. 12.00, vai nākamajā dienā, ja pasūtījums ir veikts pēc plkst. 12.00. Piegādes ar kurjeru Rīgā veicam pēc vienošanās ar klientu.