Pasūtījuma noformēšana

Kā veikt pirkumu?

1) Izvēlaties Jums iepatikušos preci un pievienojiet to Jūsu iepirkumu grozam.

a) Tiem, kuri ir parakstījusies mūsu jaunumu saņemšanai, mēs regulāri nosūtam atlaides kodus pirkumu veikšanai mūsu veikalā. Tas ir prakstiski vienīgais veids, kā mūsu veikalā nopirkt kaut ko ar atlaidi, tāpēc iesakām pieteikties jaunumiem :)

2) Kad Jūs esat pabeigusi/-dzis iepirkumus, izvēlaties pogu "Noformēt pirkumu" augšējā labajā stūrī.

3) Pārbaudiet, vai grozā atrodas Jūsu izvēlētas preces un spiediet "Noformēt pirkumu".

4) Norādiet Jūsu e-pasta adresi un aizpildiet parējos lauciņus. OBLIGĀTI! Norādiet tālruņa numuru, pretējā gadījumā nevarēsim nodrošināt piegādi. IEVĒROJIET!

a) Ja vēlaties piegādi ar pakomātiem, tad Adreses laukos ir jānorāda izvēlētā pakomāta nosaukums (piemēram, Omniva) un tā adrese (piemēram, Rimi Biķernieku)

5) Izvēlieties vēlamo piegādes un apmaksas veidu.

6) Tūlīt pēc pasūtījuma veikšanas uz Jūsu e-pastu tiks nosūtīta vēstule ar apstiprinājumu, ka Jūsu pasūtījumu esam saņēmuši.

* Gadījumā, ja pie apmaksas veida esat izvēlējušies "BANKAS PĀRSKAITĪJUMS", uz Jūsu e-pastu tiks nosūtīta vēstule ar apstiprinājumu par Jūsu pasūtījumu, kā arī mūsu Bankas rekvizīti pasūtījuma apmaksai. Pēc pārskaitījuma saņemšanas (tas var aizņemt līdz divām darba dienām) uz Jūsu e-pastu tiks nosūtīta vēstule ar apstiprinājumu, ka esam saņēmuši samaksu par Jūsu pasūtījumu.

7) Jūsu pasūtījums tiks pieņemts apstrādei un izpildei. Cik ilgā laikā piegādājam? Parasti nosūtam/piegādājam preces maksājuma saņemšanas vai pasūtījuma izdarīšanas dienā. Ja pasūtījums ir veikts pēc 14.00, tad nākamajā darba dienā!

8) Preces, kuras nav uz vietas noliktavā, tiek piegādātas saskaņā ar to aprakstos norādītajiem termiņiem. Šāda veida informācija vienmēr ir skaidri un redzami norādīta pie atteicīgās preces. Preces, kuras "Ir uz vietas" statusā, tiek piegādātas vienas līdz divu darba dienu laikā!

Veicot pasūtījumus internetveikalā labammiegam.lv Jums ir iespēja izvēlēties starp sekojošiem preces piegādes veidiem:

1. LATVIJAS PASTS 

2. OMNIVA

3. Piegāde ar kurjeru (tikai Rīgā)

Norēķināties ir iespējams:

1. Ar bankas pārskaitījumu. Rēķins ar rekvizītiem tiks nosūtīts pēc pirkuma noformēšanas

2. Ar pēcmaksu. Apmaksa par preci ir jāveic,preci saņemot. Šis apmaksas veids ir pieejams tikai pasūtījumiem, kur piegādes veids ir "Piegāde ar kurjeru", un ir pieejams tikai Rīgā!

Ja Jums ir jautājumi par kāda noteiktā pasūtījuma / preces piegādi (piemēram, cik ilgā laikā piegādā), zvaniet mums +371 20638563