Par mums

Laipni lūdzam interneta veikalā "Labam miegam"!

 

Mēs esam ģimenes uzņēmums, kas piedāvā saviem klientiem tikai pārbaudītas kvalitātes gultas veļu un citus aksesuārus, ko labprāt lietojam arī paši. Tāpēc mēs ļoti labi zināsim daudzas nianses par mūsu produktiem - to izmēriem, lietošanu, materiāliem; to kā tie kalpos jūsu komfortam, par to, kā tos pareizi kopt, lai tie nezaudētu savas labās kvalitātes pēc iespējas ilgāk; kuru gultas veļu labāk izvēlēties ziemā un kuru vasarā, un citas lietas.

Mūsu mērķis ir piedāvāt jums labāko kvalitāti par pieņemamu cenu, tāpēc ļoti rūpīgi izvēlamies preču sortimentu un regulāri to pārskatam un papildinām. Laika gaitā esam izauguši no visur pieejamās poļu gultas veļas, tāpēc to vairs nepiedāvājam. Tagad izvēlamies sadarbības partnerus tikai no Rietumeiropas valstīm, kurās ir senas un stabilas augstākās kvalitātes rādītāju nodrošināšanas tradīcijas ražosanā un tirdzniecībā - Vācija, Nīderande, Beļģija, Francija un Lielbritānija.

Mūsu klientiem piedāvājam individuālu pieeju un servisu. Mēs vienmēr atbildēsim uz jūs interesējošo jautājumu. Palīdzēsim izvēlēties tieši jums atbilstošāko preci no mūsu veikala. Tāpēc vienmēr droši zvaniet vai rakstiet, ja jums ir šādi jautājumi. 

Ja nu kādreiz tomēr sanāk pie mums nopirkt ne īsti to, ko bijāt iedomājušies; vai arī neatbilstošā izmērā, droši ziņojiet mums. Mēs vienmēr pieņemam preces, kuras klients vēlas atgriezt (nenotiek bieži, taču šad tad gadās). Mēs papildus neuzdosim nevajadzīgus jautājumus un neliekam saviem klientiem pierādīt, ka "balts" nav "melns". Jūs varat justies droši, ka vai nu mēs šo preci apmainīsim, vai arī jums tiks atgriezta jūsu naudiņa. Jūs katrs mums esat ļoti svarīgi, un mēs ļoti cienām to, ka esat izvēlējušies saviem iepirkumiem tieši mūsu interneta veikalu!

Atrodamies Rīgā, bet preces piegādājam pa visu pasauli - ir klienti gan no Latvijas, gan Lielbritānijas, Norvēģijas, ASV un citām valstīm.

 

www.labammiegam.lv vārdā:

Kaspars Pudāns                        

 Direktors un iepirkumu vadītājs

 

Sazinieties ar mums:


Tālr. +371 20638563

E-pasts info@labammiegam.lv

Mūs var atrast Facebook un Draugiem.lv