Apmaksas veidi

1. Paysera (banklink). 

Paysera ir drošs, lēts un vienkāršs veids, kā veikt maksājumus vai nosūtīt un saņemt naudu tiešsaistē. Vairāk nekā 5000 interneta veikalu ir uzstādījuši Paysera Checkout apmaksas veidu. Lietojot "Paysera" apmaksas veidu, SWEDBANK, SEB, CITADELE un LUMINOR banku klienti tiks savienoti ar savām internetbankām, lai veiktu maksājumu.

 

Klientu datu drošība

Paysera ir reģistrēta Lietuvas Valsts datu aizsardzības inspekcijas reģistrā www.ada.lt (reģistrācijas kods P3127). Klienta dati tiek apstrādāti saskaņā ar Lietuvas Republikas likumiem un citiem tiesību aktiem, kā arī šiem Privātuma politikas noteikumiem.

PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) sertifikāts ir starptautisks drošības tehnoloģiju un procesu standarts. Šis drošības standarts regulē prasības uzņēmumiem, kuri pieņem maksājumus ar kartēm un apstrādā klientu datus. Sertifikāts apliecina, ka Paysera atbilst visām drošības prasībām. Paysera sistēmā ir ieviests augstākā 1. līmeņa standarts, kas tiek izmants, lai droši veiktu vairāk kā 6 miljonus karšu transakcijas gadā.

Kopš 2012. gada Paysera ir licencēta elektroniskās naudas iestāde, kurai ir tiesības veikt darbību, kas saistīta ar elektroniskās naudas emitēšanu un maksājumu pakalpojumu sniegšanu visā Eiropas Savienībā. Iestādi periodiski pārbauda un auditē Lietuvas centrālā banka. Tas nodrošina pārredzamu un citādi nevainojamu darbību un finanšu rādītāju uzraudzību.

 

Veicot pasūtījumu, pie apmaksas veida izvēlaties "Paysera". Šajā gadījumā par preci varēsiet norēķināties uzreiz, noformējot pirkumu.

 

2. Kredītkartes, Debitkartes (STRIPE). 

Veicot pasūtījumu, pie apmaksas veida izvēlaties "KREDĪTKARTE VAI DEBITKARTE". Šajā gadījumā par preci varēsiet norēķināties, izmantojot Jūsu kredītkarti vai debitkarti.

Jūsu maksājumi ir pilnībā droši. Tos apstrādā starptautisks maksājumu apstrādes uzņēmums STRIPE, kurš no 2019.gada 07.septembra darbojas un piedāvā savus pakalpojumus arī Latvijas Republikā.

Sīkāk ar uzņēmumu STRIPE un tā piedāvātajiem pakalpojumiem var iepazīties šeit: https://stripe.com/en-lv

 

3. Bankas pārskaitījums 

Veicot pasūtījumu, pie apmaksas veida izvēlaties "BANKAS PĀRSKAITĪJUMS". Pēc pasūtījuma noformēšanas pabeigšanas mēs uz Jūsu norādīto e-pasta adresi nosūtīsim rēķinu apmaksai. Pēc maksājuma saņemšanas mūsu uzņēmuma kontā, Jūsu pasūtījums tiks nodots izpildei saskaņā ar Jūsu izvēlēto piegādes veidu. Lūgums rēķinu apmaksāt 2 (divu) kalendāro dienu laikā pēc rēķina saņemšanas Jūsu e-pastā, pretējā gadījumā Jūsu pasūtījums var tikt anulēts.

 

4. PayPal - UZMANĪBU! Dotajā brīdi maksājumus ar PayPal nepiedāvājam!

Veicot pasūtījumu, pie apmaksas veida izvēlaties "PayPal". PayPal ir mūsdienīgs un drošs apmaksas veids iepērkoties internetā, ka arī ir viens no visplašāk izmantojamiem maksājumu veidiem pasaulē. Lai maksātu ar PayPal nav obligāti jābūt PayPal konta īpašniekam, PayPal nodrošina maksājumus arī nereģistrētiem lietotājiem. Mēs esam verificēts (apstiprināts) PayPal servisa dalībnieks.