Ko dāvināt Ziemassvētkos?

Posted by Elena Shishkina on

Jā, atkal tas laiks ir klāt! Mirgojošās gaismiņas pilsētu ielās, spīguļojošs svētku noformējums veikalu skatlogos, pieaugošs gajēju skaits ielās un apmeklētāju skaits veikalos un internet-veikalos. Ziemassvētki jau ir tepat! Noteikti jau tagad ir vērts sākt veidot un ieskatīties sarakstā ar sev tuvajiem cilvēkiem, kuri ir pelnījuši saņemt no jums Ziemassvētku dāvanas, lielas vai mazas...

Arī mūsu veikala preces var kļūt par kāda jums mīļa cilvēka Ziemassvētku dāvanu. Esam šajā rakstā ieskicējuši dažas idejas un padomus, lai palīdzētu jums vieglāk saprast, ko tieši no mūsu piedāvātajām precēm var dāvināt sev tuviem cilvēkiem Ziemassvētkos. 

 

Dāvanas bērniem

Bērni noteikti ir vissvarīgākie Ziemassvētku dāvanu saņēmēji. Viņi ir tie, kurus mēs cenšamies iepriecināt visvairāk. Nekas neatsver tās laimīgās bērna emocijas, ko mēs varam piedzīvot brīžos, kad bērns jau Ziemassvētku vakarā nepacietīgi gaida nakti, lai ātrāk dotos gulēt, jo no rīta taču jau būs dāvānas. Un tad vēl pats dāvanu atsaiņošanas process... :)

No mūsu veikala precēm, ko var dāvināt bērniem, mēs jums noteikti iesakām bērnu gultas veļu ar multfilmu un filmu varoņu tēliem - FROZEN (Ledus sirds), CARS (Vāģi), STAR WARS (Zvaigžņu kari), BATMAN (Betmens), SUPERMAN (Supermens), SPIDERMAN (Zirnekļcilvēks), HULK (Halks), PAW PATROL (Ķepu patruļa), TROLLS (Troļļi) un daudziem citiem varoņiem. Mūsu veikalā vari izvēlēties bērnu gultas veļu, kas ir uz vietas, kā arī var to izvēlēties un pasūtīt sadaļā - bērnu gultas veļa pēc pasūtījuma. Mēs piedāvājam samērā plašu bērnu gultas veļas komplektu izvēli, tāpēc jūs noteikti atradīsiet kaut ko sev noderīgu.

Tāpāt bērniem var dāvināt pledus ar multfilmu varoņiem, kā arī pidžāmas ar multfilmu FROZEN (Ledus sirds) un MINIONS (Minjoni) galveno varoņu attēliem. Lai arī tagad nav vasara, taču jebkurš bērns priecāsies, ka viņa peldlietu krājumā būs viens vai vairāki pludmales dvieļi ar mīļoto multeņu tēliem zīmējumā.

 

Dāvana Viņam un/vai Viņai

Ir daudz dažādu iespējamo dāvanu, ar kurām iespējams iepriecināt savu otro pusīti Ziemassvētkos. Arī mūsu veikalā ir atrodams viens ļoti labs un kvalitatītvs produkts, kas ideāli atbilst dāvanai sev īpaši mīļam un vienīgajam cilvēkam - sievai, vīram, draugam vai draudzenei. Kā šādu Ziemassvētku dāvanu, mēs noteikti iesakām iegādāties vācu ražotāja Gözze 100% kokvilnas frotē vannas halātu sievietēm un vīriešiem. Jau dažus pēdējos gadus šie halāti ir kļuvuši par vienu no vispopulārākajām mūsu pircēju izvēlēm Ziemassvētku dāvanai savam mīļotajam cilvēkam.

 

Dāvana sev, draugiem, radiem

Ja tev vēl nav sava mīļotā cilvēka - otras pusītes (drīz būs ;).., tā parasti notiek), tad vienmēr var iepriecināt arī sevi, draugus un/vai radus. Tu vari izvēlēties dāvināt 3D gultas veļu vai klasisko 100% kokvilnas gultas veļu; noteikti lieliska izvēlle būs siltie un mīkstie Gözze pledi no Vācijas. Ja vēlies kaut ko vēl greznāku, tad noteikti ir vērts ieskatīties mūsu gultas pārklāju piedāvājumā

Lai jums jauks Ziemassvētku gaidīšanas laiks! :)

 

P.S. Ja jūsu izvēle atrodas starp precēm, kuras ir sadaļā - PRECES PĒC PASŪTĪJUMA, tad, lai tās paspētu saņemt līdz Ziemassvētkiem, ieteicams pēdējos pasūtījumus noformēt līdz šā gada 15.decembrim

  


Share this post← Older Post