Dizaina idejas mazākām guļamistabām

Posted by Elena Shishkina on

Mūsdienu pasulē personīgā telpa ir vērtība. Idejas, kā dekorēt mazu guļamistabu meklē ne tikai tie, kuri dzīvo vieni, bet arī pāri un ģimenes ar bērniem. Šajā rakstā uzzināsiet pāris noderīgus padomus guļamistabas dekoram, kurus spēs realizēt ikviens.

Izgaismojiet telpu

Pirmais, kas būtu jāņem vērā veidojot jaunu interjeru, ir gaismas stratēģisks novietojums. Ar pareizu gaismekļu novietojumu iespējams panākt ilūziju, ka telpa ir lielāka, nekā patiesībā. Ar gaismekļu palīdzību iespējams izcelt svarīgākās telpas zonas. Izmantojiet sienas lampas. Tās neaizņems vietu uz grīdas vai galda. Lai vizuāli paplašinātu telpu, gaismu virziet uz griestiem. Ļaujiet dienas gaismai ieplūst telpā. Īpaši tas palīdz, ja jūsu mājai ir lieli logi, jo tādējādi iespējams iegūt vairāk gaismas.

Mēbeles, kuras kalpo vairākiem mērķiem

Interjera dizaineri, veidojot mazas telpas, iesaka izmantot mēbeles, kuras katra individuāli spēj kalpot vairākiem mērķiem. Piemēram, gultas apakšējā daļa var tikt izmantota, kā mantu glabātuve, kumodes virsma kā galds. Palūkojieties uz savām jau esošajām mēbelēm, noteikti, daudzas no tām spēj veikt dubultu funkciju.

Prasmīgi lietu uzglabāšanas risinājumi

Viens no labiem mazas guļamistabas dizaina risinājumiem ir maksimizēt lietu uzglabāšanu. Veidojot interjeru, domājiet par netredicionālām lietu uzglabāšanas vietām. Kā piemēram, zem vai uz kāpnēm, atvilktnēs zem gultas, zem krēsliem, vai plauktos pie sienām.

Krāsas

Sienu krāsai ir liela nozīme. Tā var vizuāli padarīt telpu lielāku, vai arī pretēji - mazāku. Izmantojiet spilgtas krāsas, kā, piemēram, sarkano priekš akcentiem. Tomēr esiet piesardzīgi izvēloties pareizo toni, tā, lai tas atbilstu guļamistabas iemītnieka vecumam un interesēm. Izmantojiet galvenokārt gaišos toņus.Tādējādi jūs padarīsiet telpu vizuāli lielāku. Spilgtas un košas krāsas lietojiet tikai, lai akcentētu konkrētu telpas daļu vai priekšmetus.

Tomēr, vissvarīgākais padoms,dekorējot mazu guļamistabu, ir pēc iespējas izvairīties no nekārtības un liekām mantām. Paturiet prātā - jo vairāk mēbeļu atrodas telpā, jo mazāka tā kļūst ne tikai vizuāli, bet arī fiziski. Pieturieties pie minimālisma estētikas, izvēloties mēbeles. Nodrošiniet, lai telpa vienmēr butu tīra un kārtīga. Kuras no šīm idejām jums bija noderīgas, un, kuras izmantosiet? Iespējams, visas!

 


Share this post← Older Post Newer Post →