Mūsu jaunā BONUSU PUNKTU programma!

Posted by Elena Shishkina on

Saņem atlīdzību katru reizi, kad izdari pirkumu vai veic vēl kādu darbību!

KĀ PIEDALĪTIES?

Tas ir pavisam viegli! Vienkārši spied uz "Izveidot profilu", lai sāktu. Tiklīdz būsi pabeidzis/-gusi reģistrācijas procesu, tev būs iespēja uzreiz piedalīties mūsu piedāvātajā bonusu punktu programmā un pelnīt punktus par dažādām darbībām, kuras varēsi apskatīt spiežot uz pogu "BONUSI" mājas lapas labajā apakšējā stūrī!

KĀ ES PELNU PUNKTUS?

Tu pelni bonusu punktus, piedaloties mūsu izveidotajās akcijas un pasākumos bonusu programmas ietvaros! Atrodoties bonusu programmas lapā (bonusu profilā), spied uz "Pelni punktus", lai redzētu pašreizējos aktuālos piedāvājumus un piedalītos tajos. Papildus varam piebilst, ka būtu ieteicams apmeklēt bonusu profilu regulāri, jo mēs pastāvīgi veidojam jaunus piedāvājumus un izdomājam jaunus interesantus veidus kā Tu vari pelnīt atlaides sev un citiem!

PRET KO ES VARU APMAINĪT SAVUS BONUSU PUNKTUS?

Priecājamies, ka pajautāji! Mēs vēlamies , lai Tavu nopelnīto punktu apmaiņas process ir pēc iespējas viegls un jautrs. Vienkārši spied uz "Punktu maiņa" bonusu profilā, lai redzētu visus tos lieliskos iegūto un iespējamo atlaižu variantus, pret kuriem tu vari iemainīt savus bonusu punktus.

KĀ ES VARU APMAINĪT SAVUS PUNKTUS?

Tas ir ļoti viegli izdarāms! Spied "Punktu maiņa", lai redzētu visus iespējamos atlīdzības veidus, pēc tam izvēlies savējo un spied "Apmainīt". Uzreiz pēc tam tavi bonusu punkti tiks apmainīti pret attiecīgo Tevis izvēlēto atlaidi.

KĀ ES VARU PĀRBAUDĪT SAVU SAKRĀTO BONUSU PUNKTU DAUDZUMU?

Kopējais Tavu sakrāto bonusus punktu daudzums vienmēr ir redzams bonusu profila kreisās malas augšējā daļā, uzreiz zem uzraksta "Bonusu punkti".

VAI IR JĀMAKSĀ PAR TO, LAI SĀKTU PIEDALĪTIES BONUSU PUNKTU PROGRAMMĀ?

Nē! Dalības uzsākšana bonusu punktu programmā ir BEZ MAKSAS. Reģistrācija ir PAR BRĪVU.

VAI MAN IR KATRU REIZI ATSEVIŠĶI JĀREĢISTRĒJAS JAUNĀM BONUSU PROGRAMMAS AKCIJĀM UN PUNKTU PELNĪŠANAS VEIDIEM?

Nē! Tiklīdz Tu veic pirmreizējo reģistrāciju, tā uzreiz tiek izveidots Tavs bonusu punktu profils, un Tev automātiski tiek nodrošināta iespēja piedalīties visos nākamajos jaunajos programmas pasākumos un akcijās bez atsevišķas reģistrācijas. Tev vienkārši ir jāizpilda akcijas noteikumi, un mēs nekavējoties papildināsim Tavu bonusu punktu kontu ar jauniegūtiem punktiem!

CIK ILGĀ LAIKA JAUNIE MANIS NOPELNĪTIE BONUSU PUNKTI PARĀDĀS MANĀ PUNKTU KONTĀ?

Tavi nopelnītie punkti parādās bonusu punktu kontā uzreiz pēc tam, kad esi izpildījis visus sevis izvēlētās akcijas nosacījumus!

VAI MANIEM PUNKTIEM IR "DERĪGUMA TERMIŅŠ" - CIK ILGI TOS VAR NETĒRĒT?

Jā! Ja esi sakrājis punktu apmaiņai vajadzīgo bonusu punktu skaitu, Tev tie ir jāizmanto 2 gadu laikā. Ja 2 gadu laikā Tu neveiksi nekādas darbības ar saviem uzkrātajiem bonusu punktiem, tie automātiski tiks dzēsti no sistēmas.

KAS NOTIEK AR MANIEM PUNKTIEM, JA ES VEICU PREČU ATGRIEŠANU?

Ja Tu izlem atgriezt preci atpakaļ, tad attiecīgi arī bonusu punktu skaits tiks atgriezts proporcionāli.
Mazliet miglaini? Nu paskatīsim piemēru: pieņemsim, ka Tu iepriekš esi iztērējis €50 akcijas "iztērē €100, nopelni 500 punktus" ietvaros, un tagad Tu nopērc vēl palagu pa €20, kas tagad jau veido kopā akcijas ietvaros iztērēto summu €70 apmērā no nepieciešamajiem €100. Pēc kāda laika Tu izlem atgriezt nopirkto palagu atpakaļ, tātad arī Tavs konkrētās akcijas progress arī samazināsies atpakaļ uz €50 - it ka tu palagu nemaz arī nebūtu pircis.

CIK DAUDZ BONUSU PUNKTUS ES DRĪKSTU APMAINĪT VIENĀ REIZĒ?

Tik, cik vēlies! Ja Tev to ir daudz, mēs vienmēr priecāsimies, ka Tu tos izmantosi

KO DARĪT, JA PĒC NOSACĪJUMU IZPILDES BONUSU PUNKTI TOMĒR NEPARĀDĀS MANĀ BONUSU PUNKTU PROFILĀ?

Ja Tavi nopelnītie punkti neparādās tava bonusu profila uzskaitē uzreiz, lūdzu sazinies ar mums un mēs Tev palīdzēsim! Lūdzu ņem vērā, ka ļoti (...nu tiešām ļoti, ļoti) retos gadījumos jaunie nopelnītie punkti parādīsies Tavā profila uzskaitē pēc 2 (divām) darba dienām.

PALĪDZIET! ESMU AIZMIRSIS SAVU PAROLI! VAI JŪS TO VARAT ATJAUNOT?

Viss kārtībā – tā dažreiz mēdz gadīties arī mums. Vienkārši klikšķini uz "Aizmirsu paroli", kad mēģini ienākt profilā, un seko turpmākajām norādēm, lai atjaunotu savu paroli.

KĀ ES VARU SAZINĀTIES AR KLIENTU ATBALSTA SERVISU, JA MAN IR KĀDI JAUTĀJUMI PAR BONUSU PUNKTIEM UN PROGRAMMU KĀ TĀDU?

Esam vienmēr gatavi un spējīgi atbildēt uz Taviem jautājumiem gan par bonusu punktiem, gan par akciju un atlaidēm! Sūti e-pastu, un mēs atbildēsim dažu stundu laikā (darba dienās no plkst. 9.00-17.00).

MANS SAKRĀTO BONUSA PUNKTU SKAITS IR ĻOTI TUVU TAM, LAI VARĒTU VEIKT PUNKTU APMAIŅU PRET KĀDU NO ATLAIDĒM. VAI IR IESPĒJAMS ATSEVIŠĶI PIEPIRKT KLĀT TRŪKSTOŠOS BONUSA PUNKTUS?

Diemžēl dotajā brīdī šādas iespējas nav. Tev ir jāsakrāj nepieciešamais bonusu punktu skaits saskaņā ar spēka esošajām punktu krāšanas akcijām. Tikai tad, kad šie noteikumi ir izpildīti, un ir sasniegts attiecīgais punktu skaits, Tu tos vari apmainīt pret atlaidēm, kas ir norādītas bonusu profila sadaļā "Punktu maiņa".

KĀDA VEIDA INFORMĀCIJA PAR MANI TIEK APSTRĀDĀTA, JA ES PIEDALOS BONUSU PUNKTU PROGRAMMĀ?

Brīdī, kad Tu veic pirkumu, mūsu rīcībā nonāk informācija par Tavu pirkumu, tai skaitā, pirkuma izdarīšanas datums, informācija par iegādāto preci un iztērēto naudas summu. Tapāt mūsu rīcībā nonāk visa tā informācija, ko Tu esi labprāt norādījis, reģistrējoties gan mūsu mājas lapā, gan bonusu programmā (tava e-pasta adrese, vārds, uzvārds, sociālo mediju informācija utt.

KO DARĪT, JA ES TURPMĀK NEVĒLOS SAŅEMT MĀRKETINGA E-PASTUS?

Dažreiz mēs Tev nosūtīsim e-pastus, kas attiecas uz mūsu jaunumiem gan veikalā, gan arī jaunākajām bonusu punktu akcijām. Mēs to darām ar mērķi, lai palīdzētu Tev ātrāk nopelnīt bonusu punktus. Ja tu tomēr nevēlies turpmāk saņemt šādus e-pastus, vienkārši klikšķini uz "Unsubscribe" pogu vai saiti e-pasta apakšējā daļā, kad esi saņēmis kārtējo e-pastu.

Veiksmīgus pirkumus! :)


Share this post← Older Post Newer Post →