Laba rīta noslēpumi

Posted by Elena Shishkina on

Katrs cilvēks vēlas nodzīvot maksimāli labu un skaistu dzīvi, piesatinātu tikai ar patīkamām lietām un pozitīvām emocijām. Bet dažreiz mēs skumstam un viss apkārt liekas pelēks. Kā izdarīt tā, lai tādu dienu būtu pēc iespējas mazāk vai vispār nebūtu?

Laba diena parasti sākas ar labu rītu. Tikai daži vienkārši noteikumi padarīs katras dienas sākumu priecīgu un maģisku.

  • Centieties izgulēties. Nesēdiet vakaros ilgi bez lielas nepieciešamības, meģiniet iet gulēt kādas 20-30 minūtes ātrāk nekā parasti.
  • Piepildiet rītu ar patīkamām skaņām, smaržām, sajūtām. Piemēram, svaigo puķu aromāts vai citrusu smarža noteikti pacels Jums garastāvokli. Iestātiet modinātajā patīkamu, nevis kaitinošu melodiju. Ieslēdziet no rīta radio, savu mīļāko dziesmu izlasi vai klasisko mūziku.
  • Patīkamas sajūtas ne tikai meiga laikā, bet arī pēc pamošanas dāvās kvalitatīvi guļamistabas aksesuāri.
  • Spilvenam un segai jābūt mīkstiem un gaisīgiem, ka arī tiem labi jāpilda termoregulācijas un gaisa cirkulācijas funkcijas. Tāpēc labāk iegādāties izstrādājumus ar pārvalku no dabīgiem matierāliem (satīns, kokvilna, bambuss utt.). Gultas veļas komplektus var izvēlēties gan no dabīgiem materiāliem (no kokvilnas satīna, kokvilnas, bambusa, līna), gan no mūsdienīgiem sintētiskiem audumiem (mikrošķiedra).
  • Ir liela nozīmē arī gultas veļas krāsai. Sarkani un oranži toņi palīdzēs atraisīties, piesātināt dzīvi ar pozitīvām emocijām. Dzelteņi toņi tradicionāli asociējas ar dzīvesprecīgumu, dot maksimālu laimes un apmierinatības sajūtu, paātrina smadzeņu darbību. Zili toņi (dabisks dēbess un ūdens tonis, kas simbolizē bezgalīgu mieru) nomierina un palīdz atslabināties. Violeti toņi padara Jūsu guļamistabu neatkārtojamu, ienes iedvesmu ikdienas dzīvē.
  • Nevajag censties uzreiz pēc pamošanas skriet ārā no gultas. Paguliet vēl drusku un turpat gultā izpildiet pāris vingrojumus. Kārtīgi izstaipiet ķermeni un muskuļus.
  • Pieceļoties no gultas, uzreiz atvēriet tumšos aizkarus un atveriet logu (protams, ja to pieļauj laika apstākļi). Ielaidiet mājā svaigu gaisu un siltus saules starus, tad Jūsu noskaņojums momentāli uzlabosiet.
  • Bet pats galvenais, protams, - Jūsu smaids. Vienkārši pasmaidiet sev spogulī un pasakiet dažus labus vārdus. Cieši apskaujiet mīļus cilvēkus un priecājieties – jauna diena ir sākusies!

 


Share this post← Older Post Newer Post →