Mājīga un silta guļamistaba rudenī

Autors Elena Shishkina , ievietots

Guļamistabas iekārtojums rudenim.

Šobrīd, kad vakari kļūst garāki un laukā kļūst vēsāks, siltuma un ērtas atmosfēras radīšana guļamistabā ir ļoti nozīmīga. Šajā rakstā sniegsim dažus padomus, kā iekārtot vienu no savas mājas svarīgākajām telpām atbilstoši rudens noskaņām.

 

Krāsu maiņa

Jūsu guļamistabas vasaras krāsu palete noteikti sastāv no vēsi ziliem un saulaini dzelteniem toņiem. Tomēr šobrīd, kad ir iestājies rudens, jūs varat savā telpā ieviest siltos toņus. Iedvesmojieties no dabas. Izvēlieties tādus dabiskos rudens toņus kā zelta, sarkanā, oranžā un brūnā krāsās. Pat ja ārā ir auksti, gultas veļa siltos toņos radīs papildus siltuma sajūtu.

 

Pieskārienam patīkami, maigi audumi

Ir pašsaprotami, ka rudenī guļamistabā parādās biezākas un siltākas segas. Tomēr ieteicams atcerēties, ka arī gultas veļas materiālam ir nozīme. Eksperimentējiet ne tikai ar dažādiem siltiem toņem, bet arī ar tekstūrām, bet arī materiāla sastāvu. Var izmantot ne tikai kokvilnas gultas veļu, kas mūsuprāt, vislabāk piemērota ir vasarai, bet arī augstvērtīgas mikrošķiedras - mikroperkāla, gultas veļu, vai arī jaukto – polikokvilnas gultas veļu. Maigs flīsa vai vilnas pleds lieti nodrēs vēsajos vakaros un naktīs kā papildus siltuma glabātājs.

 

Logi un grīda

Tuvojoties aukstākam laikam, iesakām padomāt par plāno aizkaru nomaiņu uz biezākiem. Tie ne tikai radīs vizuālas pārmaiņas telpā, bet arī darbosies kā papildus siltuma izolācija. Ja grīdas segums Jūsu guļamistabā ir vēss, izvēlieties interjeram piemērotu paklāju. Tas radīs siltuma sajūtu gan vizuāli telpai, gan arī praktiski - jūsu kājām. Tāpat pārliecinieties par radiatoriem. Pārbaudiet, vai tie pietiekami un efektīvi darbojas.

 

Dekori

Gultas pārklāji paši par sevi izpilda arī dekoratīvu funkciju ar krāsām un rakstiem. Tomēr tas nav vienīgais veids kā izrotāt telpu. Izmantojiet sveces, lai radītu siltuma sajūtu un smaržu. Ienesiet daļu no dabas iekštelpās - iekurus vai koku zarus, kas izskatās brīnišķīgi ievietoti vāzē. Iegaumējiet, ka tieši šādi sīkie dekori ir nozīmīgi, lai radītu citādāku atmosfēru telpā.

 

Maigs apgaismojums

Ļoti ieteicams ir īpaši padomāt par guļmistabas apgaismojumu, lai radītu siltu un mājīgu atmosfēru. Izvēlieties silto toņu gaismas spuldzes. Guļamistabā lieliski iederās arī gaismas virtenes. Tās iespējams iegādāties visdažādākajās krāsu kombinācijās un pieskaņot jūsu guļamistabas interjeram.

 

Lai ko jūs arī izdomātu, klausiet savai sirdij un nebaidieties eksperimentēt. Šādi rudens vakari sagādās jums vairāk prieka un siltuma. Lai izdodas!


Dalīties ar šo rakstu← Vecāks ieraksts Jaunāks ieraksts →